Szkoła Sekretariat

mgr Kornelia Kulik

Specjalista
mgr Kornelia Kulik

Terminy składania wniosków o przyznanie świadczenia socjalnego:

• do 30 marca – składanie wniosków o dofinansowanie do wypoczynku zimowego dzieci,
  • do 15 maja – składanie wniosków o dofinansowanie do wypoczynku pracowników i emerytów („wczasy pod gruszą”),
  • do 30 września - składanie wniosków o dofinansowanie do wypoczynku letniego dzieci i młodzieży,
  • do 15 listopada – składanie wniosków o pomoc finansową w związku ze wzmożonymi wydatkami w okresie świątecznym,
  • do 15 listopada – składanie wniosków o dofinansowanie do paczek dla dzieci z okazji „Mikołaja”

Niezłożenie wniosku w wyznaczonym  terminie jest automatycznie rezygnacją z dofinansowania.

Rozpatrywane będą tylko wnioski prawidłowo wypełnione.

Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Wnioski wysyłane pocztą - decyduje data stempla pocztowego.

Emeryci i renciści uprawnieni, którzy zamierzają skorzystać z dofinansowania różnych form działalności socjalnej nie zawartych w w/w terminarzu mogą uzyskać informacje pod nr tel. 77 416 35 12.

Podanie o duplikat legitymacji Podanie o duplikat świadectwa

Wniosek o przyznanie świadczenia socjalnego

Czytaj